D. U. K.


Dažnai planuojant šventę ar fotosesiją kyla įvairių klausimų. Dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia. O jeigu tokio nėra, mielai kviečiu parašyti žinutę ir pasistengsiu kuo greičiau ir išsamiau Jums atsakyti.
Iki malonaus !


Ar turite studiją?


Taip, turime foto studiją, tačiau fotografuojame visur. Foto studija įkurta Panevėžio centre. Norint joje atlikti fotosesiją tai papildomai nieko nekainuoja. Ji tinkama tiek įvairioms fotosesijoms, tiek krikšto ar vestuvių pasiruošimui , ar net daliai fotosesijos.

kur vyks fotosesija?


Fotografuojant šventę visada iš anksto aptariame patogias lokacijas. Jas pasirenkame pagal šventės ir ceremonijos vietą. Lokacijos dažniausiai renkamės pakeliui, kad nesugaišti daug laiko važiavimui.
Taip pat pasideriname ir pagal šventės ar fotosesijos stilistiką. Kas tinka prie senovinio dvaro, o kas labai gražiai žiūrėtųsi jaukiame miške.

O jeigu lis lietus?


Lietus sako - geras ženklas turtingai santuokai. Tačiau tikrai ne visada malonu būti gamtoje pliaupiant lietui, todėl visada prieš šventę apgalvojame planą B, kuris būtu po stogu.
Jeigu lietus nedidelis ir malonus, visada galime tiesiog pasidžiaugti ir paįvairinti galeriją. Na o keletas skėčių visada būna mano bagažinėje.

ar kainuoja atvykimas?

Vestuvių planai yra su įskaičiuota atvykimo kaina visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Nerijos regioną).
Į krikštynas nemokamai atvykstame Aukštaitijos regione.
Na, o į kitas svarbias progas atvyksime pridėjus atvykimo išlaidas
30 eur / 100 km.

Trukmė


Nerandame tinkamo laiko intervalo pasiūlymuose. Ar galima keisti trukmę?


Taip, žinoma. Jeigu turite nestandartinių planų ir Jums reikalingas kitoks laiko intervalas - susisiekime.

Neretušuotos nuotraukos

Ar galime gauti neretušuotas fotografijas?

Tokios galimybės nėra. Sklandantis mitas apie mistines neretušuotų nuotraukų galimybes yra naudingas tik dirbantiems šį darbą. Neretušuota fotografija tai lyg nepagamintas valgis , nebus nei skanus, nei naudingas. Tikriausiai net neturėsite tinkamų programų joms atsidaryti, o jų bendra talpa sieks ir 100 GB. Taip pat galite išvysti tai ko neturėtumėte pamatyti : netinkamos pozos, keisti drabužių linkiai, neretušuota oda, spalvos ir pan.
Manau geriausia džiaugtis iškarto puikiai paruoštu kadru.

Ar užsakyti fotografui ir asistentui vakarienę?


Dirbant 8 ir daugiau valandų, tikrai būtų malonu pasistiprinti ir atgauti jėgas. Kitaip turėtume prašyti pertraukos ir nuvyti iki artimiausios kavinės, kas nebūtų patogu nei mums, nei Jums.
Tad mielai pasistiprintume kartu su Jumis, personalui skirtoje vietoje ir toliau tęstume darbą. Šeimininkai dažniausiai jau yra numatę tokią vieta, Jums tik reiktų apie tai pranešti.

Nemokame pozuoti


Nieko tokio, to nemoku ir aš, kai atsiduriu kitoje objektyvo pusėje !
Tačiau pernelyg fokusuotis į tai nereiktų. Dažnai gražiausi momentai gimsta tiesiog natūraliai.
O jeigu stresas imtų viršų - visuomet esu tam, kad padėti ir nukreipti fotosesiją tinkama linkme. Tad dėl to nerimauti nereikėtų, tikrai pasakysime ką daryti ir sukursime puikių fotografijų !

Į visus kitus klausimus galiu atsakyti ir asmeniškai,tad lauksiu Jūsų žinutės.